back_pattern
Бел

Адрас: 211117, г. Сянно, вул. К.Маркса,2

Е-mail: info@senno.vitebsk-region.gov.by

Тэлефон: (02135) 4-13-47

Гарачая лінія: (02135) 4-12-96

Парк Трох герояў Палац урачыстых абрадаў і фантан "Закаханыя"  Фізкультурна-спартыўны комплекс Парк Трох герояў Прырода Сенненшчыны Прырода Сенненшчыны Возера Сенненскае ЗАГС і фантан "Закаханыя" Помнік прыроды "Каплічка" Храм свяціцеля Мікалая Цудатворца г. Сянно
Парк Трох герояў

Архіў

2019


1. Акулёнак Сяргей Пятровіч – дырэктар прыватнага вытворча-гандлёвага ўнітарнага прадпрыемства ”СТРОЙ-АС“













2. Альшэўская Наталля Аляксандраўна – бухгалтар сялянскай (фермерскай) гаспадаркі ”Аграсэрвісплюс“














3. Гардзецкая Наталля Віктараўна – аператар машыннага даення сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства ”саўгас імя Машэрава“













4. Губарэвіч Ірына Леанідаўна - бухгалтар аддзела бухгалтарскага ўліку філіяла ”Дарожна-эксплуатацыйнае ўпраўленне № 38“ рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства ”Віцебскаўтадар“












5. Дземчанка Таццяна Іванаўна - галоўны бухгалтар Багушэўскага камунальнага ўнітарнага прадпрыемства бытавога абслугоўвання ”Прыстыж“












6. Доўгая Таццяна Рыгораўна - медыцынская сястра тэрапеўтычнага аддзялення ўстановы аховы здароўя ”Сенненская цэнтральная раённая бальніца“













7. Дунец Віктар Мікітавіч - страхар па рулонным дахам і дахам з адзінкавых матэрыялаў 5 разраду цэха па тэхнічным абслугоўванні і эксплуатацыі жыллёвага фонду Сенненскага раённага ўнітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі











8. Зінькевіч Жанна Уладзіміраўна - повар аддзялення кругласутачнага знаходжання для грамадзян пажылога ўзросту і інвалідаў аграгарадка Багданава Дзяржаўнай установы ”Тэрытарыяльны цэнтр сацыяльнага абслугоўвання насельніцтва Сенненскага раёна“











  9. Квашко Іван Уладзіміравіч - вучань 9 ”А“ класа дзяржаўнай установы адукацыі ”Сярэдняя школа № 2 г. Сянно“















10. Казлоў Андрэй Леанідавіч - старшы следчы следчага аддзялення Сенненскага раённага аддзела Следчага камітэта Рэспублікі Беларусь















11. Конышаў Аляксандр Іванавіч - індывідуальны прадпрымальнік
















12. Корсакава Ірына Готлібаўна - настаўнік па класе фартэпіяна дзяржаўнай установы адукацыі ”Сенненская дзіцячая школа мастацтваў














13. Кудласевіч Таццяна Генадзеўна – дырэктар філіяла ”Сенненская племстанцыя“ рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства ”Віцебскае племпрадпрыемства“















14. Мазго Дзмітрый Валяр'янавіч - дыспетчар Сенненскага раёна электрычных сетак філіяла ”Аршанскія электрычныя сеткі“ Віцебскага рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства электраэнергетікі ”Віцебскэнерга“













15. Пахамовіч Уладзімір Мікалаевіч - вадзіцель аўтамабіля 5 разраду філіяла ”Сенненскае дарожнае рамонтна-будаўнічае ўпраўленне № 146“ камунальнага праектна-рамонтна-будаўнічага ўнітарнага прадпрыемства ”Віцебскаблдарбуд“












16. Петухова Алена Іванаўна - аператар машыннага даення адкрытага акцыянернага таварыства ”Студзёнка“















17. Плюшчыкаў Аляксандр Пятровіч – трактарыст-машыніст сельска-гаспадарчай вытворчасці сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства ”саўгас імя Машэрава“














18. Сочнеў Віктар Пятровіч - намеснік дырэктара прыватнага транспартнага ўнітарнага прадпрыемства ”Трансгрузкамфорт“














19. Саўлевіч Наталля Мікалаеўна - настаўнік фізікі дзяржаўнай установы адукацыі ”Сярэдняя школа № 2 г. Сянно“














20. Самадуроўскі Юрый Уладзіміравіч - жывёлавод фермы Масоры сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства ”саўгас імя Машэрава“













21. Сідаровіч Сяргей Эдуардавіч - вадзіцель аўтамабіля на вывазцы лесу дзяржаўнай лесагаспадарчай установы ”Багушэўскі лясгас“














 

22. Цярэшчанка Валянцін Рыгоравіч - начальнік участка адкрытага акцыянернага таварыства ”Бяленева“












23. Траян Ірына Васілеўна - дэпутат Какоўчынскага сельскага Савета дэпутатаў па Балбасаўскай выбарчай акрузе № 6














24. Хасанаў Рустам Карымавіч - камандзір аддзялення пажарнага аварыйна-выратавальнага паста № 12 Сенненскага раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях














25. Чырыкава Лідзія Віктараўна – прадавец 6 разраду магазіна № 90 аграгарадка Цыпкі Сенненскага раёна















26. Шацько Злата Вячаславаўна - загадчык сектара рознічнага і карпаратыўнага бізнесу Цэнтра банкаўскіх паслуг № 218 філіяла № 200-Віцебскага абласнога ўпраўлення ААТ ”ААБ Беларусбанк“ у г. Сянно

2017


1. Ананенка Валянціна Аляксандраўна-фельчар Ходцаўскай урачэбнай амбулаторыі ўстановы аховы здароўя " Сенненская цэнтральная раённая бальніца“;













2. Асатульян Ганна Віктараўна-сацыяльны работнік аддзялення сацыяльнай дапамогі на даму дзяржаўнай установы " Тэрытарыяльны цэнтр сацыяльнага абслугоўвання насельніцтва Сенненскага раёна“;












3. Бабарыка Таццяна Міхайлаўна-намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце дзяржаўнай установы адукацыі " Машканская дзіцячы сад-сярэдняя школа імя А. К. Гараўца Сенненскага раёна“;












4. Броўка Мікалай Святаслававіч-трактарыст-машыніст сельскагаспадарчай вытворчасці адкрытага акцыянернага таварыства         " Бяленева“;













5. Булыня Андрэй Генадзевіч-інспектар дарожна-патрульнай службы групы дарожна-патрульнай службы ДАІ аддзялення ДАІ міліцыі грамадскай бяспекі аддзела ўнутраных спраў Сенненскага раённага выканаўчага камітэта;













6. Гарбачоў Алег Віктаравіч-электрагазазваршчык філіяла "Сенненскае дарожнае рамонтна-будаўнічае ўпраўленне № 146" камунальнага праектна-рамонтна-будаўнічага ўнітарнага прадпрыемства " Віцебскаблдарбуд“;














7. Горлаў Дзмітрый Іванавіч-трактарыст-машыніст сельскагаспадарчай вытворчасці 1 класа ўнітарнага сельскагаспадарчага прадпрыемства " Дружбінец“;














8. Грынівецкі Канстанцін Міхайлавіч-машыніст шматкаўшовага экскаватара 5 разраду камунальнага даччынага ўнітарнага прадпрыемства меліярацыйных сістэм " Сенненскае ПМС“;












9. Дзюндзікава Кацярына Васільеўна-жывёлавод 5 разраду адкрытага акцыянернага таварыства " Сінягорскае“;














10. Заяц Аляксандр Пятровіч – сакратар пярвічнай арганізацыі грамадскага аб'яднання "Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі" дзяржаўнай установы адукацыі " Сенненская школа-інтэрнат для дзяцей-сірот і дзяцей, якія засталіся без апекі бацькоў“;












11. Карповіч Марыя Георгіеўна-загадчык малочна-таварнай фермыКанстантава адкрытага акцыянернага таварыства " Студзёнка“;














12. Конышава Тамара Канстанцінаўна-прадавец 6 разраду крамы № 1 "Родны кут" г. Сянно Сенненскага раённага спажывецкага таварыства;















13. Латышава Святлана Міхайлаўна-дэпутат Студзёнкаўскага сельскага савета дэпутатаў па Навасельскай выбарчай акрузе № 7;















14. Лектараў Валерый Міхайлавіч-трэнер-выкладчык па біятлоне вучэбна-спартыўнай установы " Сенненская дзіцяча-юнацкая школа алімпійскага рэзерву“;













15. Ласянкова Святлана Рэнікаўна-дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі " Багушэўская дзіцячая школа мастацтваў“;
















16. Масюта Ірына Міхайлаўна-паштальён 4 разраду аддзялення паштовай сувязі Ульянавічы Сенненскага раённага вузла паштовай сувязі;

















17. Машэра Яўген Мікалаевіч-трактарыст-машыніст сельскагаспадарчай вытворчасці трактарна-паляводчай брыгады сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства " саўгас імя Машэрава“;













18. Маладоўскі Сяргей Уладзіміравіч-трактарыст-машыніст сельскагаспадарчай вытворчасці 1 класа сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства " саўгас імя Машэрава“;













19. Несцяронак Іван Мікалаевіч – начальнік варты пажарнай аварыйна-выратавальнай часці № 1 Сенненскага раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях;














20. Парахонька Андрэй Аляксандравіч-раскражэўшчык 4 разраду Сенненскага філіяла Віцебскага абласнога ўнітарнага прадпрыемства па забеспячэнню палівам " Віцебскаблпал“;
















21. Пашкевіч Аляксандр Мікалаевіч-трактарыст-машыніст сельскагаспадарчай вытворчасці 1 класа ўнітарнага сельскагаспадарчага прадпрыемства " Дружбінец“;














22. Семянькова Наталля Валянцінаўна-аператар машыннага даення 6 разраду сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства " саўгас імя Машэрава“;















23. Тэгіна Наталля Міхайлаўна-аператар машыннага даення адкрытага акцыянернага таварыства " Студзёнка“;















24. Фёдараў Максім Анатольевіч-вядучы эканаміст філіяла "Аўтатранспартнае прадпрыемства № 20 г. Сянно" адкрытага акцыянернага таварыства " Віцебскаблаўтатранс“;

















25. Цуран Аляксандр Аляксандравіч – вадзіцель адасобленага структурнага падраздзялення "Багушэўскі спіртзавод" адкрытага акцыянернага таварыства "Віцебскі лікёра-гарэлачны завод "Прыдзвінне“;




















26. Шмурадка Юрый Уладзіміравіч-трактарыст МТПЛ-5 6-га разраду ўчастка "Транспарт" Сенненскага раённага ўнітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі.

 

 

 

 

 

 

 


Дзелавое супрацоўніцтва
Апытанне
Што для Вас найбольш важна ў вашай працы (будучай працы)?
back_pattern